Jdi na obsah Jdi na menu
 


                                                       Skupina A

FC sekačka - slapanov 6:2 (4:1)

B:34.,69.Botello,38.,46.Mertl,19.Dvořák,33.Joniak - 33.Delegacz,68.Fajt.

FC Ferdíci - Ac Vrchovany A 5:0 (3:0)

B:17,84.Tonka,10.Cho,27.Baldyga,87.Nieminen.

slapanov - FC Ferdíci 0:3 (0:2)

B:30.,66.Tonka,35.Cho.

Ac Vrchovany A - FC sekačka 6:1 (3:0)

B:35.,50.Gardoň,1.,55.Unčovský,25.García,75.Popelka - 77.Lopata.

slapanov - Ac Vrchovany A 1:2 (1:1)

B:33.Fajt - 43.Vondrka,68.Gardoň.

FC Ferdíci - FC sekačka 3:1 (2:0)

B:31.Cho,39.Tonka,73.Matoušek - 76.Botello.

PořadíMužstvoZVRPSkoreBody
1.FC Ferdíci

3

30011:19
2.Ac Vrchovany A32018:76
3.FC sekačka31028:113
4.slapanov30033:110

                                                        Skupina B

FC Ledeč n.S. - Slavoj TKZ Polná 4:0 (1:0)

B:32.Madaini,46.Olariu,55.Orel,65.Odobašič.

HFK OLOMOUC - SK Kojetice 1:5 (0:2)

B:58.Týr - 28.,83. a 87.Lavický,14.,81.Matas.

Slavoj TKZ Polná - HFK OLOMOUC 3:3 (3:0)

B:23.Nenadál,31.Liška,40.Opršal - 63.Hvězda,78.Týr,87.Schach-Matt.

SK Kojetice - FC Ledeč n.S. 0:2 (0:1)

B:10.Rytko,46.Olariu.

Slavoj TKZ Polná - SK Kojetice 1:8 (1:4)

B:38.Čepa - 14.,22. a 80.Hamster,28.,82.Škába,44.Hřídel,69.Soumar,77.Hofbauer.

HFK OLOMOUC - FC Ledeč n.S. 2:2 (0:1)

B:49.Mlčoušek,77.Csizmazia - 24.,79.Olariu.

PořadíMužstvoZV RPSkoreBody
1.FC Ledeč n.S.32108:27
2.SK Kojetice320113:46
3.HFK OLOMOUC30216:102
4.Slavoj TKZ Polná30124:151

                                                       Skupina C

Bílí Vlci Liberec - Lumpici 0:5 (0:3)

B:9.,14.Hrazdil,22.Voříšek,46.Kopecký,52.Svačina.

vLA.stick stars - sokol přestavlky 7:1 (4:1)

B:38.,44. a 46.Rauffet,50.,62.Dall´Armellina,33.Droussiotis,43.Siněriz - 42.Pykalo.

Lumpici - vLA.stick stars 6:2 (3:1)

B:21. a 69.Špička,11.Ráž,22.Bachar,61.Valoušek,72.Lička - 4.Krč,46.Subay.

sokol přestavlky - Bílí Vlci Liberec 1:8 (0:4)

B:87.Biolik - 15.,48.,82.Švec,25.,46. a 54.Monteiro,31.Terkelsen,36.Vosátko.

Lumpici - sokol přestavlky 3:1 (2:0)

B:16.Kopecký,35.Macků,63.Voříšek - 61.Dupre.

vLA.stick stars - Bílí Vlci Liberec 2:5 (1:1)

B:30.Krč,85.Darbouret - 70.,80.Mpakiris,30.Steinmetz,73.Kongsul,86.Monteiro.

PořadíMužstvoZVRPSkoreBody
1.Lumpici330014:39
2.Bílí Vlci Liberec320114:96
3.vLA.stick stars310210:113
4.sokol přestavlky30033:180

                                                       Skupina D

FC Chealsea - FC ŠTROSMAJER BRNO 0:2 (0:2)

6.Azevedo,10.Eberhard.

Koklokan - FC Dukla Hranice 2:0 (1:0)

41.Šimral,46.Yanez.

FC ŠTROSMAJER BRNO - Koklokan 2:1 (2:1)

B:32.Kristiansen,33.La Face - 27.Mamia.

FC Dukla Hranice - FC Chealsea 0:2 (0:1)

B:22.Roušal,76.Nosek.

FC ŠTROSMAJER BRNO - FC Dukla Hranice 5:0 kontumačně

Koklokan - FC Chealsea 5:1 (3:0)

B:35.,60.Kutý,21.Šimral,39.Hátle,89.Kučan - 88.Havle.

PořadíMužstvoZVRPSkoreBody
1.FC ŠTROSMAJER BRNO33009:19
2.Koklokan32018:36
3.FC Chealsea31023:73
4.FC Dukla Hranice30030:90

                                                           Čvrtfinále

1.Koklokan - FC Ferdíci 1:5 (0:2)    

B:75.Nekola - 55.,78.Jurac,13.Baldyga,33.Harkai,63.Cho.

FC Ferdíci - Koklokan 5:1 (2:1),postupuje FC Ferdíci.

B:76.,77.Tonka,32.Jurac,45.Baldyga,54.Matoušek - 43.Kovařčík.

2.Ac Vrchovany A - FC ŠTROSMAJER BRNO 1:4 (1:1) 

B:16.Gardoň - 37.,72.Azevedo,62.Kristiansen,87.Bjelke.

FC ŠTROSMAJER BRNO - Ac Vrchovany A 3:0 (2:0)

B:24.Kristiansen,26.Galeas,70.Azevedo.Postupuje Ac Vrchovany A,Štrosmajer domluvil jiný přatelský zápas.

3.Bílí Vlci Liberec - FC Ledeč n.S. 6:0 (3:0) 

B:25.Mansikkakorpi,33.Mpakiris,42.Fontiduena,47.del Valle,55.Švec,84.Terkelsen.

FC Ledeč n.S. - Bílí Vlci Liberec 0:4 (0:2),postupuje BV Liberec.

B:20.,61.Monteiro,11.Fontiduena,65.Ersoy.

4.SK Kojetice - Lumpici 0:4 (0:2)

B:32.Bachar,33.Svačina,55.Milovanovič,74.Loučka.

Lumpici - SK Kojetice 5:1 (3:1),postupuje Lumpici.

B:38.,71.Valoušek,9.Drábek,34.Loučka,46.Kopecký - 31.Rumak.

                                                      Semifinále

FC Ferdíci - Lumpici  2:6 (1:4)

30.Szabolcs,83.Jurac - 29.de la Torre,32.Voříšek,36.Bachar,40.Ráž,71.Zástěra,85.Kroutil.        

stadion id: 890695-Diváci: 691.

Zápas byl odehrán na neutrální půdě,kam nepřišla přílíš velká návštěva.Zápas byl zajímavý jak na vyloučení na každé straně po jednom hráči,tak i na výsledku.První poločas patřil jasně týmu Lumpici a po zásluze vyhrál a postoupil to finále turnaje. 

Ac Vrchovany A - BV Liberec 2:4 (0:3)

60.,70.Popelka - 2.,17.,39.Mansikkakorpi,68.Búrdalo.

stadion id: 481472 - Diváci: 1038.

Ac Vrchovany A nahradili v semifinále tým FC ŠTROSMAJER BRNO,které si domluvilo jiný přátelák.Domácí se této úlohy zhostili špatně nejdříve prohrávali 0:3,ale nakonec prohráli 2:4.A zahrají si zápas o 3.místo.

                                                       O 3.místo

FC Ferdíci - Ac Vrchovany A 4:3 (1:2) 

19.,74.Cho,56.Tonka,86.Honwald - 8.,22.Borský,75.Popelka.

G.O.G.O Arena: 688 diváků.

Tito týmy se už střetly v základní skupině kdy tým FC Ferdíci vyhrál 5:0,i v tomto zápase byl favorit.Už v 8.minutě,ale vedli hráči týmu Vrchovany,to bylo překpvapení.Ale v 19.minutě vyrovnali,ale 1.poločas prohráli 1:2.Ve druhém poločase byli jasně lepší hráči týmu FC Ferdíci a nakonec dovedli zápas do vítězného konce a obsadili v 1.ročníku turnaje Ledeč Cup 3.místo.

                                                            Finále

Bílí Vlci Liberec - Lumpici 5:2 (2:2)

41.Mansikkakorpi,45.Ersoy,50.Monteiro,63.Mpakiris,65.del Valle - 38.Kopecký,42.Kroutil.

O2 Arena: 1360 diváků.

Tito týmy se také utkali už v základní skupině v tomto zápase vyhrál tým Lumpici 5:0,ale tým Bílí Vlci Liberec hrají od tohoto zápasu skvěle,ještě neproháli,takže jsou mírnými favority.V 1.poločase začali padat branky až ke konci poločasu od 38.minuty do 45.minuty padly 4 branky na každé straně po dvou,takže skore po poločase 2:2.Ve 2.poločase hned na začátku už v 50.minutě dali gol hráči týmu Bílí Vlci Liberec a měli blíž k 1.místu v turnaji.A v 63.,65.minutě dali další 2 goly a definitivně rozhodly ,že se stávají prvními šampiony Ledeč Cupu.Mají jistou účast v příštím ročníku,tohoto turnaje.

                                              Konečné umístění

1. Bílí Vlci Liberec

2. Lumpici

3. FC Ferdíci

4. Ac Vrchovany A

5. FC ŠTROSMAJER BRNO

6. FC Ledeč n.S.

7. SK Kojetice

8. Koklokan

9. vLA.stick stars

10. FC sekačka

11. FC Chealsea

12. HFK OLOMOUC

13. Slavoj TKZ Polná

14. slapanov

15. FC Dukla Hranice

16. sokol přestavlky

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář