Čvrtfinále
Odvety
1.FC Sanonia - Fc POLDI Zbytiny 0:4 (0:1)
B:13.,68.Soderstom,48.Johler,81.Duijzer.
Tým Sanonia mohl klidně ještě postoupit, ale už ve 13.minutě prohrávali 0:1 a v této době by museli dát na postup 3 branky.Ve druhém poločase se sen pomaličku polehoučku vzdaloval a se vzdálil úplně a znamená to, že další zápas v Ledeč Cupu si tým Sanonia zahraje až ve 4.ročníku.
FC Ferdíci - TSUNAMI Ústí n.L. 3:6 (2:4)
B:4.,67.Eterovic,8.Oancea - 18.Kubečka,24.Myslík,35.Bottaro,41.Šanda,66.Macák,80.Šefčík.
Ferdíci měli opravdu raketový vstup do utkání po 8 minutách vedli 2:0 a byli v půlce smzání náskoku soupeře z prvního zápasu.Jenže ještě do poločasu hosté otočili a vyhráli poločas 4:2.Domácí tak už byli zase hodně daleko od postupu a tak se už dohrávalo v poklidu.
Slovan kolonka - Fc Rinta 2:0 (1:0)
B:2.Piferrer,85.Popovič.
Domácí už ve 2.minutě skorovali a náskok si hlídali a zasloužen postoupili po výsledku 3:3 na hřišti soupeře a následné výhře v domácím prostředí 2:0.Kolonka potvrzuje roli jednoho z největších favoritů!!
SK Jalubí 1932 - vLA.stick stars 4:4 (2:3)
B:13.,56.Capraro,34.Angele,53.Vagenknecht - 29.Bastaricca,34.Cloo,43.Mangualde,77.Droussiotis.
Domácí měli problém s tím, aby ubránili postup, ale nakonec se jim to podařilo a jsou nečekanými semifinalisty.Pojdme k utkání Jalubí začalo dobře, ale 1.poločas prohráli o jeden gol.Ve druhém poločase vyrovnali hru a nakonec zápas skončil 4:4.
1.zápasy
vLA.stick stars - SK Jalubí 1932 2:3 (1:1)
B:29.Ylijoki, 79.Fellegger - 22.Kubec, 57.Savu, 67.Neu.
Tento vyrovnaný zápas rozhodla desetiminutovka od 57. do 67.minuty kdy hosté dali 2 branky.Jinak zápas patřil k těm lepším.V odvětě se můžeme na co těšit loňský finalista určitě nebude chtít skončit už ve čvrtfinále.
Fc Rinta - Slovan kolonka 3:3 (2:1)
B:13.,28. a 68.Godoy - 27.Piferrer, 64.Loucký, 75.Bayo.
Domácí hráč Godoy se blýskl hattrickem, ale ani to nestačilo domácím na vítězství v tomto důležitém zápase, kdy hosté chtěli uhrát určitě co nejlepší výsledek.Doma nastaví si myslím o hodně silnější a ofenzívnější sestavu a bez problémů postoupí do semifinále.
TSUNAMI Ústí n.L. - FC Ferdíci 4:0 (1:0)
B:40.,52. a 75.Kubečka, 74.Stoklásek.
Favorité měli být hosté, ale nestalo se tak a dokonce si odvážejí slušný výprask 0:4 a skoro bez šancí na postup.Jinak celkem nezáživný zápas až na hattrick hráče domácích Kubečky.
Fc POLDI Zbytiny - 1.FC Sanonia 4:2 (1:2)
B:29.,83.Borg, 47.,71.Soderstrom - 38.Sibon, 40.Steinborn.
První poločas domácí prohráli, ale trenér a manažer jim dal co proto a tak druhý poločas vyhráli 3:0 a celkově 4:2.Ještě to budou mít těžké s postupem, protože tým 1.FC Sanonia hraje doma dobře a také šetřil největší oporu.
Základní skupiny
Skupina A
FC Ledeč n.S. - SK Jalubí 1932 5:2 (1:2)
B:53.,76.,85.Provazník,27.Nyaulawa,54.Fievet - 6.Čepelík,11.Neu.
Domací nezačali dobře dostali dva rychlé goly, ale do poločasu snížili na 1:2 konktrétně budoucí tánzánský reprezentant Nyaulawa.Po poločase domácí hráli skvěle a dali 4 goly a po zásluze vyhráli.
Fc Rinta - Lumpici 1:0 (0:0)
B:63.Schachmann.
Týmu Rinta stačil jeden gol na výhru to se na HT často nevidí.
Skupina B
Fc POLDI Zbytiny - Tj Svitavy-Lány 4:1 (2:0)
B:35.,44. de Beer,46.Johler,80.Matouš - 74.Zatyko.
Zbytiny patří k největším favoritům turnaje a to zatím potvrzují.Tento zápas měli naprosto ve svých rukách.Uvidíme jak budou hrát další zápas.
FC Ferdíci - FC Baník Ostrava a.s 2:1 (0:1)
B:51.,86.Cho - 11.Puz.
Ferdíci se jakou jeden zmála účastní už třetího ročníku turnaje tedy má účast ve všech ročnících a vždy byli 3.Proto jsou i teď velkými favority.V tomto zápasu měli obrovské štěstí, že vyhráli.
Skupina C
TSUNAMI Ústí n.L. - MŠK Žilina as. (SVK) 5:0 (3:0)
B:28.,56.Macák,31.,63.Šťastný,36.Brdik.
Velmi silný domácí tým hrál dobře a vyhrál.Hosté se Slovenska si odvezli pěkný debakl.Po skvělém předkole nepředvedli dobrý výkon.
Skupina D
vLA.stick stars - FC Wion Oščadnica (SVK) 7:0 (4:0)
B:17.,66.Brostad,42.,74.Dědina,27.Privrel,34.Fellegger,65.Plšek.
Finalista minulého ročníku vLA.stick stars předvedl asi nejlepší ýkon ze všech účastníku v prvním kole a deklasoval slovenský tým.
Předkolo
MFK Bardejov (SVK) - SK Jalubí 1932 2:5 (0:3)
B:72.Ravnsfjall,74.Nielsen - 23.,89.Hubert,30.Paulovič,31.Hirvinen,73.Čepelík.
Hosté od začátku tlačili už v 5.minutě měli obrovskou šanci,vyústěním tohoto tlaku byla červená karta pro hráče domácího celku už v 7.minutě.Jalubí první poločas vyhrálo 3:0.Ve druhém poločase se už skoro o nic nehrálo hosté si v pohodě hlídali svůj náskok a uhájili ho a postupují do hlavní fáze turnaje Ledeč Cupu.
MŠK Žilina as. - FC Ledeč n.S. 4:3 (3:1)
B:5.Skjeggestad,31.Asya,33.Chwastowski,48.Skjevik - 11.Alihodzič,74.Nyaulawa,77.Savov.
Domácí začali rozpačitě nejdříve dali vedoucí gol poté vzápětí dostali červenou kartu a dohrávali zápas o 10.Hosté hned vyrovnali, potom domácí dali ještě celkem 3 goly a už jim to stačilo na výhru.Hosté za stavu 1:4 dali dva rychlé goly a dostali se zpět do zápasu, ale už nedokázali si vynutit prodloužení a tak pořadatel si hlavní fázi turnaje nezahraje.
Real Nová Ves c.f. - FC Baník Ostrava a.s 1:4 (1:1)
B: 38.Lips - 22.Kokeš,75.Nadir,77.Krejčiřík,80.Pyatykh.
První poločas byl vyrovnaný, ale ve druhém zaúřadovali Baníkovci a po zásluze si zahrají Ledeč Cup.
Tj Svitavy-Lány - S L A V I A Praha 4:1 (3:0)
B: 33.Krs,41.Pavláesk,44.Zatyko,86.Gandolfi - 81.Genhart.
Domáci překvapivě vyhráli, hosté byli velkými favority a odjeli i docela s výpraskem.Svitavy si zahrají Ledeč Cup.
SlavojTKZ Polná - 1.FC Sanonia 0:6 (0:3)
B: 58.,67.Augstkalnis,36.Gráf,38.Hanko,41.Engelbarts,60.Nica.
Hosté sebou přivezli i svojí největší hvězdu Nicu, ten potvrdil, že je extratřída a dal gol.Pro tým Sanonia to byl pohodový zápas s přesvědčením postoupili do hlavní fáze turnaje Ledeč Cupu.