Jdi na obsah Jdi na menu
 


                                  Aktuality

                                        SHRNUTÍ SMOLYKA

Tak je za námi osmifinále a můžeme se těšit na čtvrtfinále, které se hraje jednokolově a tím pádem žádná šance opravit si první zápas. Koukněme se tedy jak si vedli jednotlivé týmy:

FC triplex - Fc POLDI Zbytiny

Moje prognóza, že šance postoupit dál mají oba týmy stejné se potvrdila a kdyby v prvním utkání Triplex neprohrál kontumačně, mohl být už nejúspěšnější tým v tomto poháru z kola venku. Druhé utkání tým Poldi začal s hrou na jednoho útočníka a tvrdou nátlakovou hrou. To se také odrazilo na hře jako takové a utkání moc šancí nenabídlo. Ale nějaké přece jen přišly. Dvě jediné vážně šance měli hosté a ty také využili. Přes výhru 2:0 přesto postupuje dál celek POLDI. Celkové skóre (2:3)

Vymazalka - Fc Rinta

Mezi těmito celky jsem čekal spíš jasnější postup týmu Fc Rinta, ale tým Vymazalka ukázal, že jsem je trochu podcenil. V prvním zápase doma uhrál plichtu 2:2 a v odvetě do posledních minut šahali po senzační výhře a tím postupu, ale nakonec je vše jinak. Oba celky už od začátku spoléhali hlavně na útoky po lajně. Pro tým Vymazala utkání začalo hodně nešťastně, když po tvrdém střetu už v 11.minutě musel střídat záložníka R. E. Sonare. Do konce první půle se hra přeléval ze strany na stranu, ale gól žádný nepadnul. V druhé půli se ujal hned ze začátku utkání vedení tým Vymazalka. V 65. minutě ale manažer Fc Rinta měl zlaté ruce a přišel se střídáním které bylo i šťastné. Tři minuty na to srovnali skóre na 1:1 a po tvrdém zákroku A. Lopese otočili utkání ve svůj prospěch na 2:1 tím pádem i postoupili dál. Utkání bylo dost tvrdé o tom svědčí i 3 žluté, 1 červená a jeden zraněný hráč. Celkové skóre (3:4)

Slovan kolonka - FC Kemeňákov

V prvním utkání si Slovan připsal výhru 4:0 a tak v odvetě by musel tým Kemeňákov nasázet soupeři minimálně 4 góly. V odvetě však tým Kemeňákov trochu překvapivě při rozestavení 3-5-2 zahrál na protiútoky a v prvním poločase se mu tato hra vyplatila hned první gól byl z brejku. I další šance na sebe nenechali čekat, ale žádná z šancí k úspěchu nevedla. Před odchodem do kabin zchladil všechny domácí příznivce gólem do kabin tým Kolonka. Druhá půle nabídla jen několik vážnějších šancí a zápas tak nakonec skončil 2:2 a to pro celek Kolonka znamenal postup. Celkové skóre (6:2)

Kotěhůlky - FK Starino

Těžko k tomu něco psát. V prvním utkání si Starino ke konci zajistil, že si odvezl výhru 5:0, když 4 góly vstřelil v posledních 15-ti minutách. Druhé utkání se ani neodehrálo, jelikož tým Kotěhůlek na Slovenko radši ani neodjelo a místo toho si doma zakopalo s nekopama z Polska :D FK Starino postoupilo s přehledem ostatně jak jsem předpokládal v prognózách. Celkové skóre (0:8)

SK Dráti - FC Nike Teams

Tak tady byl pro mě taky jasný favorit. Ale až takovýhle debakl jsem nečekal. Tým FC Nike smetl soupeře nejdřív 8:0 a poté doma 7:0. O takových zápasech je těžké cokoliv napsat :D. Nike Teams ukázali, že by rozhodně nechtěli skončit ve čtvrtfinále a že by s nima měl počítat každý manažer. S celkovým skóre (0:15) postupuje s přehledem tým Nike.

FC Neodoxy - Armys BB Slovensko

 Tak v mém očekávaném dramatickém dvojutkání jsem byl lehce překvapen s jakou lehkostí vlastně tým Armys postoupil. V prvním utkání si odvezl z venku výhru 4:1 a do druhého utkání v kterém si měl nějak pojistit postup vlítnul ještě lépe. Obzvlášť záložní řada ukázala kdo bude tahat za nitky. I když se vedení ujmul tým Neodoxy do poločasu stihnul tým Armys vsítit 5 branek z toho 4 dal sám I. Rodriguez. V druhé půli přidal svou pátou brankou I. Rodiguez a bylo jasné kdo postupuje dál. Tým Neodoxy dostal až krutou lekci. Stále si myslím, že je to tým kvalitní, ale na tým Armys prostě nestačil s celkovým skóre (2:10) postoupil jasně tým Armys.

FC Arsenal Zlín - FK Marila Příbram 93

První utkání toho moc nepřineslo a vše se odehrálo v první půli. Každý ze soupeřů vsítil jeden gól a tak taky skončilo. V druhém utkání se v úvodu dostal do vedení tým Arsenal Zlín a další jeho šance na navýšení gólů pokračovaly. Ale žádná nebyla využitá. Ke konci první půle zahrozil prvně taky tým Příbram ale to bylo všechno za celé utkání ukázal. Do konce zápasu už si vytvořili šanci jen hráči týmu Zlín a tím pádem také postupují po celkovém skóre (2:1) dál. Pro mě trochu nečekaný výsledek, ale Král Jelimán mě přesvědčil, že jeho tým opravdu není vůbec špatný.

Nusličky United - Sk Skladníci

Pro mě další překvapení. V prvním utkání si Nusličky připsaly výhru 3:2 a druhé utkání taky začaly dobře. První svoji šanci proměnily a tak vedli 1:0. Do konce první půle zahrozil i tým Skladníci, ale byla z toho jen tyč. Skladníkům přitom stačilo dát dva góly v druhé půli a šli by dál. A v druhé půli taky Skladníci vyrovnali na 1:1. Potom, ale předvedl svojí neuvěřitelnou rychlost hráč Nusliček A. Vávra a předložil šanci spoluhráči, který ji využil. Do konce utkání se pak již nic nestalo a tak Nusličky vyhráli i utkání venku a to 2:1. S celkovým skóre (5:3) postupují dál a pro mě je to asi největší překvapení osmifinále resp. čtvrtfinále.

Ve čtvrtfinále nás čekají tyto zápasy:

Fc POLDI Zbytiny - Fc Rinta 60%-40%

Slovan kolonka - FK Starino 50%-50% abych nebyl zaujatej :D

FC Nike Teams - Armys BB Slovensko 35%-65%

FC Arsenal Zlín - Nusličky United 60%-40%

Good luckRozhovor s manažerem týmu Slovan kolonka Smolykem:

Ahoj, mohl by ses nám představit?

 

Ahoj jmenuju se Láďa a je mi 26 let.. pocházím z Broumova okres Náchod.

 

Jak ses dostal k hattricku?

 

Vzpomínám si matně..ale přece jen. Byl jsem registrován na jednom webu a tam o tom byla diskuze tak jsem se přihlásil a začal hrát hattrick taky. Teda aspoň myslím, že tomu tak bylo....-)

 

Baví tě momentálně hattrick?

 

Dá se říct, že takové to opravdu velké nadšení už trochu opadlo, ale pořád mě hattrick stále baví. Hlavně bych se rád posunul už dál...ale to chce hlavně hodně peněz a mít v týmu mulťáky...což se mi zatím moc nedaří.

 

Prozraď nám, co trénuješ a jak jsi spokojený s tréninkem?

 

Tak je púatrné že já jedu PM...no spokojený jsem, ale rád už bych přešel na jinačí trénink...jen jsem prostě posera a nějak se toho obávám.

 

Jakou nejradši a nejčastěji používáš taktiku?

 

Nejčastěji 3-5-2, tím pádem i nejoblíbenější, ale časem bych rád měl tak 2 až případně 3 nacvičené sestavy...

 

Máš v týmu hráče, kterého bys nedal ani za 800 000 000,-Kč?

 

Ne takovýho v týmu opravdu nemám...a předpokládám, že ani nikdy mít nebudu. Přece jen je 800 mega slušnej peníz :o)

 

Jaký je tvůj největší úspěch?

 

Asi loňské první místo v páté lize, šesté kolo českého poháru a určitě jedno prvenství v Ledeč Cupu. A rozhodně i to, že jsem schopen zahrát Hatstats přes 250.

 

Co uděláš proto, aby jsi vyhrál letošní ročník v ledči?

 

Budu se snažit pro to udělat hodně, ale určitě bych třeba kvůli tomu nekoupil nějaký prase s platem 7Mega (např.), ale určitě bych rád zvítězil.. v lize je to pod kontrolou a tak s trochou štěstí je možné i víéítězství, ale to je ještě daleko. Je zde spousta silných týmů.

 

Máš nějaké speciální přání co se týče ht?

 

Být těžko odhadnutelný manažer pro soupeře to je moje největší přání. Aby soupeř nikdy nevěděl co proti němu nasadím. a ještě bych se rád podíval do čvrté..případně třetí ligy. To bude záležet i na tom jak dlouho u hraní vydržím.

 

Prozraď nám, jak jsi to udělal, že jsi vyhral Ledeč Cup...?

 

:D no tak na to se těžko odpovídá :o) bylo to trochu štěstí, i to že jsem měl dobrý tým. Když bych to vyhrál letos určitě bych Ti odpověděl jasněji...tak snad se toho dočkáš :D

 

Jak to vidíš tuto sezónu?

 

V lize nevidím problém...výš ještě nechci. A se záchranou by problém být neměl. A tak se snažím něco naškudlit a postoupit v Ledeč Cupu určitě mezi posledních osm. Každý další postup dál.. je už takový bonus navíc.

 

A hraješ i jinačí hry kromě ht?

 

Pokud se jedná o online hry, tak to ne. Hattrick mi bohatě stačí, i když jsem pár zkoušel (travian, Sokker). A co se jedná u PC her tak když je čas hraju Football manager 09 a někdy Virtua Tennis 3 a něbo nějaký rallye.

 

Co máš rád za pití a co za jídlo?

 

Jídlo mám všeobecně vůbec rád. Mám rád českou kuchyni...ale italská a asijská kuchyně je taky moc dobrá. Pití...tak rád si určitě dám nějaký to vychlezný pivko (Kozel, Staropramen) a určitě nepohrdnu i dobrou whiskou. Nealko je to Ice tea..nejlépe green tea.

 

Tímto chci Láďovi moc poděkovat za jeho ochotu a věřím, že mu to random vráti v dobrých ratingách...Hodně zdraví jak v ht tak v reálném životě...

Rozhovor s manažerem týmu Fc POLDI Zbytiny Dieslem22:
Ahoj, né všichni tě znají a proto bych chtěl, aby ses nám trošku představil a řekl nám něco o svém týmu

Jmenuju se Venca, je mi 30, ženatý, dcera 1,5 roku (a už umí stahovačku, zatím jen ve stoje, ale to přijde)...můj tým nese název po dvou klubech, ke kterým se hrdě hlásím ;-). Se záchranou přes baráž letos problém snad mít nebudu a je v plánu ještě 2-3 sezony setrvat v V. lize, stabilizovat hráče v treninku i v Ačku a pokusit se o IV.ligu a hlavně chci během těch 2-3 sezon nasušit nějakej peníz...

 

Ve třetím ročníku jsi skončil na druhém místě,ve čtvrtém ročníku jsi skončil na prvním místě a v minulém ročníku jsi skončil na druhém místě…chceš letos vyhrát??A jaké vidíš své šance??

Každý rok chci vyhrát! Šance tu je vždycky, je třeba mít trochu štěstíčka a taky mu trochu jít naproti. Letos to vzhledem k plánované změně treninku bude o moc těžší, ale nějak se s tím poperem, je třeba vrátit LC do Čech ;-)

Máš doporučení pro ostatní manažery jak uspět v Ledeč cupu?

Nedá se říct doporučení, každý si musí sám za sebe říct jaké má priority a co proto musí obětovat, já kombinuju všechno a chci uspět pokaždé na všech frontách a tomu podřizuju všechno. Tzn. nebrat LC jako výplňovku a chtít vyhrát, to je doporučení.

 

Co považuješ za svůj největší úspěch?

Vítěztví v VI.lize a Ledeč Cupu a IV.kolo národního poháru v jedné sezoně.

Výchova odchovance z dorostu Karla Lešky a nyní nákup a trénink mladého Černohorského reprezentanta Lukiče.

 

Jezdíš na ht srazy?

Ne, ale jednou jsme s kolegama okolo ligy V.120 špekulovali o slezině, ale nakonec z toho sešlo. V nejbližší době neplánuju žádný HT sraz navštívit, možná až se mi povede dostat se do vyšších lig.

 

Jsi takový ten závislák nebo se na ht díveš párkrát do týdne?

Jmenuji se Václav a jsem závislý na HT, takhle se jednou budu představovat u psychouše :-)... V práci denně online pořád a doma přes telefon.

-jaká je tvá nejoblíbenější a nejúčinnější taktika?

Doteď to byla 3-5-2 normal, vyvážená na všechny strany i lajny, ale teď sám ještě nevím, přechod na jiný trenál mi teprve ukáže.

 

Jak se ti zdá tento ročník turnaje?Myslíš,že je lepší jak ostatní?

Tento ročník má opět vysokou kvalitu a zřejmě vyšší než ten minulý, počet kvalitních týmů neustále roste, a to je pro LC dobře.

 

Co trénuješ a jak si s tréninkem spokojený?

Před třemi týdny jsem začal s 4-5 týdenním přechodem na trenink defendingu, dříve jsem jel playmaking, s tím jsem byl velmi spokojený, co teď bude ještě nemůžu říct, ale slibuju si od toho lepší finanční zajištění klubu ovšem za cenu horší taktické variability, uvidíme ;-)

 

Nastavoval jsi někdy do ledeč cupu svůj A-tým??

ANO! Kdo by hrál finále záměrně s horšími hráči? :-) Nebojím se použít plné síly pro úspěch :-)

 

A teď opustíme svět HT, co piješ nejraději?co nejraději jíš a co miluješ nejvíc na světě??

pití - dobré bílé víno i červené, spíš zahraničních značek...

pivo (Plzeň, Bernard, Platan)

 

jídlo - indická kuchyně, česká samozřejmě taky a mám rád i italskou... sežeru v podstatě všechno kromě potvor z moře vytaženejch ;-)

 

No a nejvíc na světě miluju svojí ženu a dcerku, to dá rozum ;-)... v závěsu jsou HC Poldi Kladno, SK Slavia Praha, sport všeho druhu, dokonce bych řekl, že mám rád i svojí práci ;-)

 

Tímto děkuju Vencovi za čas stávený u rozhovoru:) Ať se daří, ať je random při tobě a hlavně hodně zdraví(jak na HT tak ve skutečnosti)


Novinář Král_Jelimán

Shrnutí Smolyka

Skončily nám boje ve skupinách a pár drobných překvapení se nakonec urodilo. Určitě mezi ně patří, že se do dalších bojů neprobojoval tým AS Selver a taky i tým FC Zbytiny...teda aspoň z mého pohledu. Někteří nováčci zase naopak překvapili a postupují do vyřazovacích bojů. Teď už se všichni můžeme těšit na dvojzápas osmifinále. Představme si teda osmifinálové dvojice.

 

FC triplex - Fc POLDI Zbytiny (šance na celkový postup 50:50)

 

hodně zajímavá dvojice..oba celky jsou účastníky páté nejvyšší (české) soutěže a já osobně bych možná favorizoval trochu více celek FC Triplex, ale tým POLDI se v tomto poháru daří výtečně a tak si myslím, že je před námi hodně velká bitva. Podle mě jedno z nejatraktivnějších utkání v osmifinále.

 

Vymazalka - Fc Rinta (šance na celkový postup 30:70)

 

Tým Vymazalka se ve skupinách předvedl ve slušném světle, ale myslím si, že na Fc Rinta to stačit nebude.

 

Slovan kolonka - FC Kemeňákov

 

Hodnotit můj nadcházející zápas nebudu snad jen řeknu, že tým Slovan kolonka již jednou tento pohár vyhrál a tým FC Kemeňákov vyhrál základní skupinu a určitě nebude chtít skončit v osmifinále.

 

Kotěhůlky - FK Sharino (šance na celkový postup 30:70)

 

Tým Kotěhůlek je tak trochu rarita. Odehrál na celém turanji jediný zápas, který prohrál a stejně ho uvidíme v osmifinále. O to bude mít určitě větší chuť zvítězit, ale podle mě favorit určitě na straně celku ze Slovenska a to Fk Sharino hej? Tak nechť sa páčí...:D

 

SK Dráti - FC Nike Teams (šance na celkový postup 20:80)

 

Jasný papírový favorit je tým Nike. V základních skupinách ještě neprohrál a myslím, že by nás měl čekat jasný dvojzápas.

 

FC Neodoxy - Armys BB Slovensko (šance na celkový postup 50:50)

 

Netroufám si říct kdo postoupí ani kdo je favorit. Další hodně zajímavý zápas, který by neměl nikomu utéct. FC Neodoxy je hodně kvalitní tým a o celku Armys BB není třeba mluvit.. jeho loňské vítězství v poháru mluví za vše.

 

FC Arsenal Zlín - FK Marila Příbram 93 (šance na celkový postup 40:60)

 

Mírně favorizuji celek Marily je to tradiční účastník poháru a určitě by rád nakouknul do top 8. Tímhle favorizováním jistě nenadchnu našeho Krále Jelimáááána :D, ale Marila dle mého postoupí těsně..ale postoupí.

 

Nusličky United - Sk Skladníci (šance na celkový postup 40:60)

 

Opět poměrně vyrovnané utkání, přesto je můj tip na postupujícího pro Skladníky. Ve skupině neprohráli ani zápas a jsou mírnými favority tohoto dvoj utkání.

 

Takže vzhůru do bojů...(Hor sa do bojov)

 

V mém livefoxu (případně HT-live) určitě nebudou chybět zápasy FC Triplex - Fc POLDI Zbytiny, FC Neodoxy - Armys BB Slovensko a FC Arsenal Zlín - FK Marila Příbram 93.


Tradiční účastník Smolyk.

Shrnutí Smolyka:

Máme za sebou druhé zápasy ve skupinách a postupující nám pomalu, ale jistě krystalizují. Ve skupině A s jistotou již postupuje celek Fc POLDI Zbytiny a v posledním kole se rozhodne o druhém postupujícím. Tam by určitě neměl chybět celek AS Selver ale vzhledem k tomu, že v prvním utkání kontumačně prohrál, bude mít pozici těžkou jelikož ho čeká zápas právě s již postupujícím celkem Zbytiny. Ve skupině B je rozhodnuto a celky Slovan kolonka a Fc Rinta se utkají o první a druhé místo ve skupině. Skupina C také zná jistého postpujícího a tím je celek FC Kemeňákov a druhé postupové místo si to mezi sebou rozdají celky Vymazalka a FC Leština, kde první jmenovaní budou mít výhodu domácího prostředí. Ve skupině D je již jistým vítězem tým FK Sharino s působivým skóre 10:0 a druhé místo může překvapivě na úkor celku FC triplex vybojovat tým Napajedla. Ve skupině E se může také zrodit překvapení...tým FC Zbytiny zabral na poslední chvíli a bude mít ještě těžkou pozici zachránit postup. Musejí vyhrát a spoléhat na to. že Nusličky United ztratí se zatím nebodujícím celkem Finland-Helsinky. Ve skupině F je již také rozhodnuto o dvouch postupujících a to Armys BB Slovensko a FC Arsenal Zlín. Stejně jako ve skupině B se rozhodne pouze o tom kdo půjde z prvního či druhého místa..v této skupině bohužel končí i hlavní pořadatel, který chytnul opravdu těžkou skupinu. Stejné je to ve skupině G kde jsou jistými postupujícími FK Marila Příbram 93 a tým Neodoxy. V poslední skupině H se raduje z postupu tým Sk Skladníci a o druhé postupové místo se utkají Sk Dráti a S L A V I A Praha. Týmy které mají nula bodů už moc nezahrnuji do možnýách postupujících, ale o to mají větší možnost překvapit. Ještě uvidíme dost dramatických zápasů a jistě bude zajímavé jak ke kličovým bojům někteří manažeři přistoupí. Všem přeji hodně štěstí v posledním mači.

Po osmifinále, bude další shrnutí.

LOSOVÁNÍ SKUPIN:

Skupina A:
Fc POLDI Zbytiny, AS Selver, Kotěhůlky, SP Flyers.

Skupina B:
Slovan kolonka, Fc Rinta, 1.FC Gumový medvídci, FC TRAUMA BLAVA.

Skupina C:
FC Kemeňákov, vLA.stick stars, FC Leštna, Vymazalka.

Skupina D:
FC triplex, FK Sharino, Napajedla, Insane Aggressors.

Skupina E:
FC Nike Teams, FC Zbytiny, Nusličky United, Finland-Helsinky.

Skupina F:
Armys BB Slovensko, FC Arsenal Zlín, FC Ledeč n.S., p.e.m.a. opava.

Skupina G:
FC Neodoxy, FK Marila Příbram 93, FC Leleleo Duchcov, SK Hřebeč 2008.

Skupina H:
Sk Skladníci, S L A V I A Praha, FC Redborg, SK Dráti.

Čvrtfinálové dvojice:

Fc POLDI Zbytiny - AS Selver zápas se odehraje na Slovensku, v této dvojici je mirnějším favoritem POLDI Zbytiny, ale Selver hraje ve své domovké krajině, určitě bude mít větší fanouškovskou podporu.

Šance na postup: 55% - 45%.

FK Sharino - S L A V I A Praha je zřejmě dle papírových předpokladů nejjasnější, měl by postoupit slovenský celek FK Sharino, uvidíme třeba S L A V I A zabojuje a postoupí.

Šance na postup: 70% - 30%.

Nusličky United - Fc Rinta dle mě nejvyrovnanjší a nejpřekvapivější dvojice oba byli už outsidery v osmifinále přesto oba postopili, a tak jsou podle mě šance na postup 50 na 50.

Šance na postup: 50% - 50%.

FC Arsenal Zlín - Armys BB Slovensko velmi silná dvojice, Armys potvrdil v osmifinále roli favorita a po dvou debaklách do sítě soupeře postoupil, určitě je favorit, ale Arsenal by mohl překvapit i když to bude mít nesmírně těžké.

Šance na postup: 40% - 60%.

Osmifinálové dvojice: FC triplex - POLDI, kolonka - AS Selver

FC triplex - Fc POLDI Zbytiny tahle dvojice je repríza finále minulého ročníku, jenže se hrál jen jeden zápas a ještě na neitrální půdě. POLDI svoji skupinu zvládli skvěle a uvidíme jestli vyhraje jako ve finále v minulém ročníku.

Šance na postup: 40% - 60%.

Slovan kolonka - AS Selver další z mezináordních dvojic je favorizuji mírně tým Slovan kolonka, který měl ve skupině Marilu obrovsky těžkého a nepříjemného soupeře. Selver nakonec svojí skupinu vyhrál, ale o tom rozhodl až poslední zápas ve skupině.

Šance na postup: 55% - 45%.

Osmifinálové dvojice: FK Sharino - Marila, Sk Skladníci - S L A V I A

FK Sharino - FK Marila Příbram 93 mezinárodní dvojice, kde je favoritem Marila. Minulý ročník byla černý kůň a tenhle ročník patří mezi favority. Svojí skupinu vyhrála a zatím neztratila ani bod. Sharino je slovenský tým, který by Marilu neměl až tak kousat.

Šance na postup: 30% - 70%.

Sk Skladníci - S L A V I A Praha dle mě papírově vůbec nejslabší dvojice osmifinále překvapivě by papírově měla být favoritem S L A V I A, ale podle mě je favoritem Sk Skladníci, kteří měli ve skupině extrémně těžkého soupeře a to POLDI Zbytiny.

Šance na postup: 60% - 40%.

Osmifinálové dvojice: Arsenal Zlín - Hluk, Kemeňákov - Armys

FC Arsenal Zlín - Fc Bayer Hluk podle mě je to nejvyrovnanější dvojice letošního osmifinále. Hluk zatím ještě nedostal gola, což potvrzuje, že má skvělou obranu. Arsenal Zlín nezklamal ani nepřekvapil.

Šance na postup: 50% - 50%.

FC Kemeňákov - Armys BB Slovensko určitě jedna z nejsilnějších dvojic v osmifinále. Armys patří mezi největší favority celého turnaje svoji skupinu vyhrál. Kemeňákov má smůlu, že nevyhrál skupinu, protože proti němu se postaví opravdova extratřída.

Šance na postup: 30% - 70%.

Osmifinálové dvojice: Nusličky - Istha, Fc Rinta - FC Zbytiny

Nusličky United - Istha Team je celkem zajímavá dvojice ovšem favorit je tým Istha Team, který ve své první účasti v našem turnaji předvádí velmi dobré výkony. Nusličky také nehraje vůbec špatně remíza na půdě velkého favorita Armys BB Slovensko stojí určitě za zmínku.

Šance na postup: 40% - 60%.

Fc Rinta - FC Zbytiny bude zajímavá dvojice už kvůli tomu, že hráli spolu v minulém ročníku také v osmifinále. Fc Rinta naskočil do turnaje jako náhradník a popral se s tím párádně zatím ještě neprohrál, FC Zbytiny jde do osmifinále jako vítěz skupiny a myslím, že by měl Fc Rintu vyřadit.

Šance na postup: 45% - 55%.

Osmifinálové dvojice jsou jasné!!!Pokus o podplacení!!!

Manažer týmu SK Slavia Sisma nabídl manažerovi týmu Nusličky United pokud prohraje utkání s týmem Řepáci (Slavia by tím postupovala dál) tak, že koupí z týmu Nusličky nejhoršího hráče za 10M. Ovšem manažer Nusličky okamžitě kontaktoval pořadatele a ty obratem tým SK Slavii Sismě udělili nelítosný a tvrdý trest skonči naposledním místě a navíc v Ledeč Cupu si už nikdy nezahraje!!!

Osmifinále se rozběhne už za týden a dvojice jsou už jasné. Velmi zajímavá dvojice je Fc Rinta - FC Zbytiny kteří spolu hráli v minulém ročníku a hádejte ano samodřejmě v osmifinále, takže tým Fc Rinta to může Zbytinám pěkně vrátit. Další ještě více zajímavá dvojice je FC triplex - Fc POLDI Zbytiny opakování minulého finále je na programu už v osmifinále. Budou to určitě duely na ostří nože.

Od čvrtka do pondělí v sekci Aktuality představím vždy 2 osmifinálové dvojice např. jak se nám předvedli v základních skupinách, šance na postup a další zajímavosti.

Ostatní osmifinálové dvojice najdete: ....zde.....

Rozhovor s manažerem týmu Fc POLDI Zbytiny (vítěz 4.ročníku Ledeč Cupu).

S kým si podle tebe sehrál nejlepší a nejzajímavější zápas turnaje?

Nejlepším zápasem bylo určitě finále, dobré výkony i ratingy obou týmů, hattrick nejlepšího střelce turnaje, pěkná arena, prostě mělo to šťávu.

Kdo byl tvůj největší soupeř v turnaji?

Nejobávanějším soupeřem byla Marila Příbram, narazil jsem na ní už ve 1/4finále a musím říct, že tenhle zápas mi nedal dlouho spát (asi to moc prožívám) a nakonec dopadnul pro POLDI skvěle(2:0), i přes výborný výkon Marily jsme postoupili...skoro bych řekl, že to bylo předčasné finále a tím nechci snižovat kvality Filterheadz nebo Triplexu, které jsem vyřadil později.

Myslíš, že byl 4.ročník nejlepší v historii?

Jestli byl 4. ročník nejlepší v historii? Rozhodně ANO. Zapříčinil to vyšší počet týmů celkově, ale i jednotlivě se přihlásily dost kvalitní týmy, takže turnaj měl svou vysokou kvalitu, kterou se nám doufám podaří předčit v 5. ročníku, přinejmenším vyrovnat.

Jaký je tvůj cíl v dalším ročníku?

Cíl v dalším ročníku? To je obrovské dilema a ani já ještě nevím jak se to bude vyvíjet, každopádně základní skupinu bych chtěl zvládnout a v dalších bojích bude rozhodovat momentální rozpoložení týmu v závislosti na potřebách a výsledcích v lize. Rád bych řekl, "Jdu za obhajobou" ale... ale no tak jo, pokusíme se o to ;-)

Rozhovor s manažerem týmu Slovan kolonka (vítěz 3.ročníku Ledeč Cupu).

Jak si byl spokojen s organizací turnaje?

S organizací a pořádáním turnaje jsem byl spokojen...po delší době jsem se zúčastnil nějakého poháru a určitě jsem nelitoval. Škoda jen, že to nevřelo více na konferenci mezi uživateli...jinak turnaj je super a koukám, že bude čím dál lepší a prestižnější.

Kdo byl pro tebe největší soupeř v celém turnaji?

Největší soupeř byl asi tým Fc POLDI Zbytiny, protože do finálového utkání jsme šli oba opravdu naplno. Ale i ve vyřazovacích soubojích mě týmy potrápili i když jsem do finále hrál s béčkem v sestavě, takže je to dost relativní.

Jak myslíš, že dopadneš v dalším ročníku?

V následujícím ročníku bych rád obhájil prvenství, ale hraji turnaj především s béčkem...a to mám tuto sezónu slabší, takže nevím nevím. Záležet bude i na tom jak se bude vyvíjet moje soutěž v páté lize. Koukal jsem i na obsazení turnaje a některé týmy jsou opravdu kvalitní, takže budu rád..když se umístím do první osmičky. Ale rozhodně schci obhájit prvenství.

A všem účastníkům přeju hodně zdaru, pevné nervy a nepřeju jim potkat se s mým týmem :o) 
 

                                                      Rozlosování

Skupina A: TSUNAMI Ústí n.L., Arsenal 281176, FC Ledeč n.S., FC Arsenal Pilsen.

Skupina B: vLA.stick stars, FC Ferdíci, Real Nová Ves c.f., Fc Bayer Hluk.

Skupina C: 1.FC Sanonia, FC Kemeňákov, FC Stodulky, Partizan Kosice.

Skupina D: SK Slavia Sisma, Fc Samm, Fk Poplechov, Tj Svitavy-Lány.

Skupina E: SK Jalubí 1932,Rebelles Ml Boleslav, FC Baník Ostrava a.s., MŠK Žilina as. (SVK).

Skupina F: Fc POLDI Zbytiny, FC Zbytiny, MFT Slavia Sisma, Pepsi team Jihlava.

Skupina G: Fc Rinta, Lumpici, SK Skladníci, FC Wion Oščadnica (SVK).

Skupina H: Slovan kolonka, AC Filterheadz, FK Marila Příbram 93, Termitos.

                                                Rozdělení do košů

Start 4.ročníku Ledeč Cupu se blíží.Ledeč Cupu poprvé v historii se bude účastnit 32 týmů a vítěz dostane zcela zdarma 3 měsíčního fanouška.!V závorkách je uveden koeficent (nejnižší = nejlepší).

1.koš:

TSUNAMI Ústí n.L. (81,5), Slovan kolonka (86), SK Jalubí 1932 (89,5), SK Slavia Sisma (93), Fc POLDI Zbytiny (94), 1.FC Sanonia (94,5), Fc Rinta (98,5), vLA.stick stars (98,5).

2.koš:

AC Filterheadz (99), Fc Samm (100), Lumpici (100), FC Kemeňákov, FC Ferdíci (100,5), FC Zbytiny (101), Arsenal 281176 (102), Rebelles Ml Boleslav (103).

3.koš:

SK Skladníci (103), FC Baník Ostrava a.s (104), FC Ledeč n.S. (104), MFT Slavia Sisma (104), FK Marila Příbram 93 (104), Real Nová Ves c.f. (106,5), Fk Podplechov (107,5), FC Stodulky (108).

4.koš:

FC Arsenal Pilsen (109), Termitos (111), FC Wion Oščadnica (112), MŠK Žilina as. (113), Pepsi team Jihlava (117), Tj Svitavy-Lány (118), Fc Bayer Hluk (118), Partizan Kosice (123).                                       

1.kolo základních skupin

V 1.kole základních skupiny byli 2 kontumace.Tým Kotěhůlek ve skupině D se odhlásil a už není možno sehnat nahradníka, takže Skupina D je jen třičlenná.

Skupina A: FC Ledeč n.S. - SK Jalubí 1932 5:2, Fc Rinta - Lumpici 1:0.

Skupina B: Fc POLDI Zbytiny - Tj Svitavy-Lány 4:1, FC Ferdíci - FC Baník Ostrava a.s 2:1.

Skupina C: TSUNAMI Ústí n.L. - MŠK Žilina as. 5:0, SK Kojetice - 1.FC Sanonia 0:5 kontumačně. 

Skupina D: vLA.stick stars - FC Wion Oščadnica 7:0.

                                                    LOSOVÁNÍ

Je rozlosován už 3.ročník Ledeč Cupu.Obhájce titulu tým Kotěhůlek byl až ve 2.koši a to se jim vymstilo, jsou ve skupině smrti.Hrají s finalistou týmem vLA.stick stars.Za nejjednodušší skupinu se bere Skupina A.

Skupina A: Fc Rinta,FC Best Warriors, SK Jalubí 1932, Lumpici.

Skupina B: Fc POLDI Zbytiny, FC Ferdíci, FC Baník Ostrava a.s, Tj Svitavy-Lány.

Skupina C: TSUNAMI Ústí n.L., SK Kojetice, 1.FC Sanonia,MŠK Žilina as.

Skupina D: vLA.stick stars, Kotěhůlky, Slovan kolonka, FC Wion Oščadnica. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

posledni nebudu!

(bohousfiala, 29. 12. 2007 11:17)

no moc se mi neveri teda! ale i kdyz sem novacek tak se o postup urcite poperu!

poptavka

(Fc Chelsea , 17. 12. 2007 16:19)

Dobry den chtel bych se zeptat jak mame vyzvat ostatni tymy a urcit sestavu?

poptani

(onerepublic, 17. 12. 2007 15:24)

jak sem mame prihlasit zapasu a urcit svoji sestavu?ptam se za tymy hfk olomouc sokol prestavlky a chelsea

rozeznani typu lig

(sokol prestavlky, 17. 12. 2007 15:09)